06 42 02 88 49

info@skinsensible.nl

Laseren ouderdomsvlekken handen

Zeg eens eerlijk, smeer jij je handen weleens in met zonnebrandcrème? Het antwoord is waarschijnlijk ‘nee’, maar hierdoor kan de zon in de loop der jaren wel voor ouderdoms- en pigmentvlekken zorgen.

In de meeste gevallen is de pigmentatie op je handen ongevaarlijk en anders heeft dermatoloog Gamze Piskin een speciaal vergrootglas om jouw pigmentvlekken onder de loep te nemen.

Zijn jouw pigmentvlekken onschuldig, maar wil je ze wel graag verminderen, dan biedt de Nd:YAG-laser uitkomst. Deze laser is in staat om heel gericht pigmentvlekken aan te pakken. Kortom, ook daarvoor ben je bij SkinSensible in goede handen.

Share This Story, Choose Your Platform!

Related Posts

Live Profhilo Behandeling SkinSensible

Botox als ‘Eye-Opener’

In deze video laten beauty deskundige Maaike Dorsteen en dermatoloog Gamze Piskin van SkinSensible zien hoe

SkinSensible Cadeaubon

Het is alweer bijna Valentijnsdag en tijd om onze geliefde eens goed te verwennen. Hoe kan